Gunstig in het centrum op de eerste verdieping van appartementencomplex “Aldetiendhove” gelegen, driekamerappartement met ruim balkon, gezamenlijke fietsenberging en eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein.
Bouwjaar: 1997
Woonoppervlakte: circa 90 m2
Oppervlakte balkon: circa 6 m2
Inhoud: circa 270 m3
Indeling appartementencomplex:
Via de centrale ingang, met video/intercominstallatie, heeft u toegang tot een appartementencompl
...
Gunstig in het centrum op de eerste verdieping van appartementencomplex “Aldetiendhove” gelegen, driekamerappartement met ruim balkon, gezamenlijke fietsenberging en eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein.
Bouwjaar: 1997
Woonoppervlakte: circa 90 m2
Oppervlakte balkon: circa 6 m2
Inhoud: circa 270 m3
Indeling appartementencomplex:
Via de centrale ingang, met video/intercominstallatie, heeft u toegang tot een appartementencomplex met in totaal 79 appartementen. Deze appartementen zijn via de royale entree middels een trappenhuis of een lift bereikbaar. Op de begane grond heeft iedere appartementseigenaar toegang tot zijn individuele parkeerplaats en een gezamenlijke ruime fietsenberging, die voorzien is van elektra. Het complex heeft specifieke kenmerken en is uitermate geschikt voor ouderen en minder validen. In het complex is een huismeester aanwezig. Tevens is het complex uitgevoerd met een ontmoetingsruimte met bar en biljarttafel voor de bewoners. Voor bezoek dat van verder weg komt is er een logeerkamer beschikbaar. Het complex is gunstig gelegen op loopafstand van winkels, horeca, theater, bioscoop, zwembad, busstation en openbare voorzieningen.
Indeling appartement:
Het appartement is gesitueerd op de eerste verdieping, op korte afstand van de lift en het trappenhuis, en via een overdekte galerij toegankelijk. Vanuit de ruime hal, met meterkast, garderobe en toiletruimte, zijn de living, badkamer en een slaapkamer met schuifkast te bereiken. De living is onderverdeeld in een zitgedeelte, eetgedeelte en een halfopen keuken. De keuken, met veel bergmogelijkheden, is ingericht met een losse koelvriescombinatie, gaskookplaat en afzuigkap. Via de living heeft u toegang tot de hoofdslaapkamer, bijkeuken en het op het westen gesitueerde balkon. De praktische bijkeuken biedt naast extra bergruimte plaats aan de cv-combiketel en warmteterugwininstallatie. De hoofdslaapkamer is uitgevoerd met een inbouwkast en heeft rechtstreeks toegang tot de badkamer en het balkon. De volledig betegelde grote badkamer is uitgerust met een douchehoek, toilet, wastafel en wasmachineaansluitingen.
Algemeen:
Het uitstekend geïsoleerde appartement (energielabel A) verkeert in een goede staat van onderhoud en is uitgevoerd met een zonnescreen en een zonneluifel. De servicekosten bedragen circa € 220,- per maand inclusief de kosten voor extra faciliteiten. De financiële huishouding van de Vereniging van Eigenaren, evenals het onderhoud van het gehele gebouw is uitstekend op orde.